Sports Medicine Boots

Udržiavanie zdravého koňa je v popredí priorít každého majiteľa . Bez ohľadu na úroveň a disciplínu, mnohí z nás používajú na ochranu nôh koňa chrániče alebo bandáže . Počas cvičenia dochádza k veľkému namáhaniu a tlaku na dolné končatiny, konkrétne na šľachy a väzy, preto veľa veterinárnych lekárov odporúča používať Sports Medicine Boots, aby sa minimalizovalo riziko zranenia.

Sports Medicine Boots Air-Tech:

Sports Medicine Boots Air-Tech boli vyvinuté spolu s veterinárnymi lekármi s cieľom poskytnúť podporu všetkým hlavným šľachám a väzom dolnej časti nohy. Sú anatomicky tvarované s remienkom, ktorý obopína nohu koňa a poskytuje mu oporu a zabraňuje hyperextenzii kĺbu. Predstavujú tiež rýchlejší a ľahší alternatívny spôsob bandážovania.

.

Z čoho sú vyrobené?

Sports Medicine Boots Air-Tech sú vyrobené z robustného ventilovaného neoprénu Air-Tech so šokovou vrstvou, ktorá chráni nohu pred nárazmi a údermi. Materiál je perforovaný, čo umožňuje unikanie nahromadeného tepla a bojuje s problémami s prehriatím. Zahŕňa 360 ° strečovú technológiu, ktorá zaisťuje, že sa topánka pohybuje s koňom, a nijako ho neobmedzuje. Majú tiež podšívku odvádzajúcu vlhkosť, ktorá napomáha rýchlemu vysušeniu a má jemný cit pre kone s citlivou pokožkou. Pásky so zavinovaním na suchý zips umožňujú bezpečné a ľahké použitie.